پیام تبریک ریاست سازمان نظام پزشکی شیراز به مناسبت روز پزشک

یکم شهریور ماه، زاد روز دانشمند بزرگ و طبیب برجسته و نامدار ایرانی، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا بهانه ایست برای گرامیداشت روز پزشک و یادآوری جبهه ای سهمگین و ناجوانمردانه، که با سربازان جان فشان مدافع سلامت در آن شاهد جنگی نابرابر بودیم. شرایط نابسامان امروز و پیکار با ویروسی ناشناخته، ناملایماتی بیرحمانه برای کادر دلسوز و زحمت کش درمان رقم زده و روزگاری سخت بر تک تک این قشر شریف تحمیل کرده است. با این حال، تلاش و زحمت بی همتای این سربازان حماسه ساز مرهمیست بر جان بیماران خسته ای که جز به حضور و حمایت این قشر دلخوش نیستند. این اهتمام بی شائبه کادر درمان بر هیچ کس پوشیده نیست و ریشه کن شدن کرونا، با همراهی وفادارانه شما عزیزان خدمتگزار در آینده ای نه چندان دور، امیدیست که به جان و روان جامعه خسته و زخم خورده ی ایران ما، حیات میبخشد.

به لطف خداوند هیئت مدیره منتخب دوره هشتم سازمان نظام پزشکی شیراز امیدوارست با تبیین مسائل و بررسی مشکلات پیش روی جامعه پزشکی و با تلاشی مجدانه در جهت برگزاری نشست ها و جلسات با مسئولین استانی و کشوری گامی مثبت در حل و فصل دغدغه ها و دل نگرانی های اعضای جامعه پزشکی استان فارس بردارد.
اینجانب به نمایندگی از سازمان نظام پزشکی شیراز و استان فارس، روز پزشک را به تمامی پزشکان گرانقدر و پر تلاش ایران و استان فارس تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی، موفقیت روز افزون جامعه پزشکی کشور عزیزمان را از خداوند منان خواستارم.
"دکتر محمدرضا دیدبان"
رئیس منتخب هیات مدیره سازمان نظام پزشکی شیراز